BHB Bertsch Holzbau
O firmieOfertaDomkiOknaDrzwiDrewnoEmail
        
DRZWI

Firma Bertsch Holzbau produkuje wysokiej jakości drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Drzwi przeznaczone są dla osób, którzy cenią drewno, widzą jego piękno i pragną otaczać się  przedmiotami wykonanymi z naturalnych materiałów.
 

Drzwi wewnętrzne wykonujemy z drewna klejonego trójwarstwowo dzięki czemu są one stabilne i trwałe. Drewno klejone z trzech warstw o grubości 4.2 cm daje gwarancję, że drzwi nie będą się krzywiły i zawsze będą się łatwo zamykały. Posiadamy w ofercie kilkanaście wzorów drzwi w pełnej gamie kolorów. Oferujemy drzwi pełne, przeszklone, przesuwne itp. Wykonujemy drzwi na każdy wymiar według indywidualnego życzenia klienta. Również jesteśmy gotowi wykonać drzwi według pomysłu klienta.

Standardowo drzwi wykonujemy z sosny, świerku, machoniu i dębu, ale dostępne są również inne gatunki.

Do każdych drzwi wykonujemy futrynę oraz ozdobne listwy maskujące.

 

 
Drzwi wejściowe
wykonujemy z drewna klejonego trójwarstwowo o grubości 6,8 cm. 
Taka konstrukcja sprawia, że drzwi są trwałe i nie są podatne na zmiany temperatury czy wilgotności. Oferujemy kilkanaście gotowych wzorów. Na życzenie wykonujemy drzwi według indywidualnego pomysłu klienta. Każde drzwi są ocieplone i wyposażone w uszczelkę, dzięki temu zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

Drzwi mogą być wyposażone w zamek trzypunktowy lub pięciopunktowy, dodatkowe wkładki z atestem, zawiasy antywyważeniowe, próg dębowy, szyby wypukłe i inne dodatki.

Standardowo drzwi wykonujemy z sosny lub dębu, ale dostępne są również inne gatunki.
Do każdych drzwi wykonujemy futrynę oraz ozdobne listwy maskujące.

  

       
O firmie -- Oferta -- Domki -- Okna -- Drzwi -- Drewno -- Email