BHB Bertsch Holzbau
O firmieOfertaDomkiOknaDrzwiDrewnoEmail
        
OKNA

Firma Bertsch Holzbau produkuje drewniane okna jednoramowe według profilu euro-68 z drewna klejonego trójwarstwowo. Okna wykonujemy według indywidualnego życzenia klienta we wszelkich możliwych wymiarach, kształtach i kolorach.

Wszystkie nasze wyroby przechodzą kilkukrotną kontrolę jakości na poszczególnych etapach produkcji, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość produktów. Oprócz precyzyjnej obróbki i ciągłej kontroli jakości dużą rolę przywiązujemy do materiałów z jakich wykonywane są nasze produkty. Do produkcji naszych okien wykorzystujemy jedynie materiały pochodzące od najlepszych producentów. Daje nam to pewność, że nasze produkty będą dobrze i bezawaryjne funkcjonowały przez wiele lat

Na nasze wyroby udzielamy 5-cio letniej gwarancji.
 

 
Okucia

Nasze okna wyposażone są w okucia firmy ROTO lidera w branży okuć. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z tymi okuciami daje nam pewność, że będą one bezawaryjne pracowały przez wiele lat. Przy właściwej obsłudze i konserwacji okuć firma ROTO daje do 10 lat gwarancji na swoje produkty. W ofercie posiadamy pełną gamę okuć wraz z wszelkimi dodatkami takimi jak: rozszczelnienie, zauwnice, blokady, klamki z kluczykami, regulacje uchyłu, okucia antywyważeniowe różnych stopni, osłonki na okucia itd.

 
Okapnik

W celu zwiększenia odporności na działanie czynników atmosferycznych i lepszego odprowadzania wody na dolnej ramie zamontowany jest termookapnik. Termookapnik aluminiowy Guttmann chroni drewno przed działaniem wody. Dodatkowo drugi okapnik może być zamontowany na skrzydle.

Szyby

Oferujemy szeroki wybór oszklenia. Standardowo okna wyposażone są w szyby zespolone o współczynniku k=1,1W/m2K. Na życzenie oferujemy szyby przyciemniane, barwione, bezpieczne, antywyważeniowe, z ornamentami, dźwiękoszczelne i inne.

Farby

Do malowania okien stosujemy farby ekologiczne firmy Remmeres. Są to farby wodorozcieńczalne, które nie będą się złuszczały. Każde okno jest malowane trzy razy (sosna) lub cztery razy (machoń). Oprócz podkładu i dwóch warstw nawierzchniowych okna z machoniu malowane są płynem wyrównującym pory. Przy odpowiedniej konserwacji okna nie będą wymagały powtórnego malowania przez wiele lat.

Inne materiały

Każde okno wyposażone jest w uszczelkę QLON. Uszczelka wykonana jest ze specjalnej masy plastycznej i piany dzięki czemu jest sprężysta i odporna na działanie czynników atmosferycznych (nie parcieje tak jak guma). Zapewnia ona doskonałą szczelność okna zarówno termiczną jak i akustyczną. Według danych producenta uszczelka nie zmienia swoich własności w temperaturze od –40 do +70 stopni.

Standardowo nasze okna wyposażone są w:

  • drewno klejone lite (bez widocznych łączeń na powierzchni)
  • szybę zespolona o współczynniku k=1,1 W/m2K
  • okucia ROTO z rozszczelnieniem
  • okapnik z wkładką termiczną firmy Guttmann
  • klamkę ROTO
  • uszczelkę QLON

 

Większość swoich produktów Firma sprzedaje w krajach UE co potwierdza wysoką jakość naszych produktów.
Oferujemy kompleksową obsługę od pomiaru na miejscu budowy poprzez doradztwo aż po fachowy montaż.

 

       
O firmie -- Oferta -- Domki -- Okna -- Drzwi -- Drewno -- Email